Drogeria Estetic
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Menu

Dlaczego ESTETIC-DENT?

Alkmie to polska marka kosmetyków, która tworzy produkty łączące potęgę natury z nowoczesnymi biotechnologiami. Ta unikalna synteza pochodzi z zderzenia dwóch światów: zachwytu nad naturą oraz potrzeby ciągłego rozwoju i pasji do odkrywania nowych biotechnologicznych rozwiązań.

Marka Alkmie kładzie duży nacisk na naturalną pielęgnację i eko-składniki. Produkty Alkmie są wolne od substancji uznawanych za szkodliwe lub drażniące, a składniki aktywne są wybierane z ekologicznych i zrównoważonych upraw. Alkmie zwraca dużą uwagę na innowacje, nieustannie poszukując nowości wśród naturalnych składników aktywnych. Produkty marki są tworzone z myślą o ochronie środowiska, korzystając z biodegradowalnych składników i opakowań, które nadają się do recyklingu lub ponownego wykorzystania.

Kosmetyki Alkmie są wolne od szkodliwych substancji, takich jak SLSy, PEGi, parabeny czy pochodne ropy naftowej. W składzie produktów Alkmie znajduje się co najmniej 98% składników pochodzenia naturalnego. Marka działa w sposób zrównoważony i odpowiedzialny na każdym etapie produkcji, korzystając tylko z tych plantacji, które dbają o różnorodność biologiczną i nie wykorzystują sztucznych środków ochrony roślin.

Wszystkie kosmetyki Alkmie są zatwierdzone przez PETA i nie są testowane na zwierzętach. Opakowania produktów mogą zostać oddane do recyklingu lub ponownie wykorzystane w duchu zero waste.

Alkmie wyróżnia się także swoją filozofią, traktując każdy kosmetyk jako małe dzieło sztuki. Marka tworzy setki wersji każdej receptury, dążąc do perfekcji w efekcie końcowym. Alkmie dba nie tylko o skórę, ale i o odczucia estetyczne użytkowników, tworząc unikalne ilustracje roślin na opakowaniach, które są znakiem rozpoznawczym marki.

Alkmie

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium