Drogeria Estetic
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Menu

Dlaczego ESTETIC-DENT?

ION-Sei to Japońska firma zajmująca się produkcją najnowocześniejszych szczoteczek sonicznych wyposażonych w technologię Jonową.
 
 
Opatentowana technologia ION SEI do jonowego czyszczenia zębów
 
Supermoce ION-Sei tkwią w opatentowanej technologii. Podczas gdy większość elektrycznych szczoteczek do zębów usuwa tylko część płytki nazębnej i bakterii (S. Mutans *), technologia jonowa hamuje również rozwój bakterii odpowiedzialnych za powstawanie płytki nazębnej.
Szczoteczka elektryczna ION-Sei wykorzystuje światło ultrafioletowe (UV) LED, które reaguje z płytką tytanową w rączce szczotki, aby wytworzyć jony, które hamują rozwój bakterii powodujące powstanie płytki nazębnej.
Ujemne elektrony są wysyłane do jamy ustnej przez wodę lub ślinę. Pomimo iż ION-Sei używa zaawansowanej technologii, wykorzystuje naturę za pomocą "wody i światła".
ION-Sei działa również z naturalnym ładunkiem elektrycznym twojego ciała poprzez płytkę przewodzącą, która znajduje się na obudowie szczoteczki. Zostaje wytworzony słaby ładunek, który hamuje rozwój bakterii i pomaga przyciągać bakterie z zębów do głowicy szczoteczki.
Technologia stosowana do stworzenia tych supermocy jest zastrzeżona i opatentowana. TiO2 (płytka tytanowa) i "UV LED" generujące ujemne elektrony, są unikalne dla ION-Sei.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium