Drogeria Estetic
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Menu

Dlaczego ESTETIC-DENT?

Liqpharm to innowacyjny i dynamicznie rozwijający się producent produktów farmaceutycznych, suplementów diety i kosmetyków z siedzibą w Polsce. Firma została założona w 2010 roku przez zespół doświadczonych specjalistów z branży farmaceutycznej i biotechnologicznej, których wspólnym celem było wprowadzenie na rynek wysokiej jakości produktów, które wyróżniają się skutecznością, bezpieczeństwem i nowoczesnymi technologiami.

Liqpharm koncentruje się na badaniach i rozwoju innowacyjnych formuł leków, suplementów diety oraz kosmetyków, które są dostosowane do potrzeb współczesnego konsumenta. Firma korzysta z najnowszych osiągnięć naukowych i technologicznych, aby zapewnić produkty najwyższej jakości, które spełniają wysokie standardy farmaceutyczne.

W swojej ofercie Liqpharm posiada szeroką gamę produktów, wśród których można znaleźć leki na różne schorzenia, suplementy diety wspomagające zdrowy styl życia oraz kosmetyki pielęgnacyjne i lecznicze. Firma szczególnie dba o jakość swoich produktów, które są regularnie testowane pod względem skuteczności, a także przestrzega rygorystycznych zasad produkcji (GMP) i certyfikacji ISO.

Liqpharm angażuje się również w różnorodne działania edukacyjne i społeczne, promując zdrowy tryb życia oraz dbałość o środowisko naturalne. Firma współpracuje z naukowcami, lekarzami i instytucjami badawczymi na całym świecie, dzięki czemu ma możliwość nieustannego rozwoju i doskonalenia swojej oferty.

Wizją Liqpharm jest dążenie do nieustannego doskonalenia jakości życia ludzi na całym świecie poprzez dostarczanie innowacyjnych, bezpiecznych i skutecznych produktów farmaceutycznych, suplementów diety oraz kosmetyków. Firma dąży do stałego wzrostu i ekspansji na międzynarodowe rynki, mając na uwadze dbałość o zdrowie i dobrostan swoich klientów.

Liqpharm

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium