Szczoteczki elektryczne pozwalają na dokładniejszą oraz bardziej efektywną pielęgnację jamy ustnej. Dzięki codziennemu szczotkowaniu zębów z użyciem szczoteczek elektrycznych bakterie oraz nadmiar płytki nazębnej  zostają skutecznie usunięte. Jednym z najbardziej popularnych producentów szczoteczek elektrycznych jest Oral – B. Oferuje on serię szczoteczek elektrycznych o różnej funkcjonalności, które doskonale sprawdzają się w codziennej pielęgnacji jamy ustnej zarówno u osób z nadwrażliwością zębów, halitozą, problemami z próchnicą, czy chcących zachować śnieżnobiały uśmiech. Są to serie Genius, Pro, Smart,Vitality oraz szczoteczki stworzone specjalnie dla dzieci.

" />
Drogeria Estetic
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Menu

Zestawienie szczoteczek elektrycznych Oral - B

blog ESTETIC-DENT

Zestawienie szczoteczek elektrycznych Oral - B

Szczoteczki elektryczne pozwalają na dokładniejszą oraz bardziej efektywną pielęgnację jamy ustnej. Dzięki codziennemu szczotkowaniu zębów z użyciem szczoteczek elektrycznych bakterie oraz nadmiar płytki nazębnej  zostają skutecznie usunięte. Jednym z najbardziej popularnych producentów szczoteczek elektrycznych jest Oral – B. Oferuje on serię szczoteczek elektrycznych o różnej funkcjonalności, które doskonale sprawdzają się w codziennej pielęgnacji jamy ustnej zarówno u osób z nadwrażliwością zębów, halitozą, problemami z próchnicą, czy chcących zachować śnieżnobiały uśmiech. Są to serie Genius, Pro, Smart,Vitality oraz szczoteczki stworzone specjalnie dla dzieci.

Oral-B Genius

Seria szczoteczek Oral – B Genius została wyposażona w najnowszą technologię. Model X 20000 Rose Gold w kolorze różowego złota to szczoteczka, która zapewnia najlepsze efekty podczas szczotkowania zębów za sprawą sztucznej inteligencji. Dzięki niej szczoteczka rozpoznaje styl szczotkowania użytkownika i dostosowuje tryb pracy. Ponadto szczoteczka powiadomi użytkownika, gdy nacisk na zęby lub dziąsła będzie zbyt mocny. Szczoteczkę można połączyć z aplikacją na telefon, która pozwala monitorować, czy wszystkie zęby zostały dokładnie wyczyszczone. Szczoteczka Genius X 20000 Fuji White w białym kolorze posiada również sztuczną inteligencję rozpoznającą styl szczotkowania. Ponadto szczoteczka za pomocą czujników przesyła informacje o szczotkowaniu do aplikacji na telefonie i udziela spersonalizowanych wskazówek, jak poprawnie szczotkować zęby. Szczoteczka pozwala na precyzyjne czyszczenie nie tylko zębów, ale też dziąseł i języka, a wszystko dzięki 6 trybom pracy i wymiennym końcówkom o różnych funkcjach. Inną szczoteczką z serii Genius jest model 9000 white, który w sposób szczególny dba o śnieżnobiały uśmiech. Szczoteczka wyposażona jest w specjalną końcówkę z nakładką polerującą oraz trybem pracy pozwalającym usunąć osad oraz przebarwienia z powierzchni zębów. Model ten również wyposażony jest w czujnik siły nacisku na dziąsła oraz umożliwia połączenie z aplikacją na smartphonie. Kolejny model serii Genius to szczoteczka 20000N Fuji White, która  Producent Oral – B stworzył również szczoteczkę Genius 8000 White wyposażoną w 6 różnych końcówek zapewniających profesjonalną pielęgnację jamy ustnej. Szczoteczka posiada czujnik nacisku siły szczotkowania oraz wbudowany timer pozwalający na szczotkowanie zębów przez zalecany przez stomatologów czas 2 minut.

Oral-B PRO

Do serii szczoteczek PRO należy model Oral – B 2000, która doskonale sprawdza się do codziennej pielęgnacji zębów oraz jamy ustnej. Pozwala skutecznie czyścić zarówno zęby, jak i dziąsła, a wszystko dzięki dwóm trybom pracy. Szczoteczka wyposażona jest w okrągłą główkę, która dokładnie obejmuje cały ząb, precyzyjnie go czyszcząc. Ponadto model ten dostępny jest w zestawie z irygatorem. Inny model serii PRO to szczoteczka PRO 2 2000N CrossAction. Została ona stworzona z myślą o prawidłowym czyszczeniu zębów. Dlatego też wyposażona jest w timer, który sygnalizuje zalecany 2 minutowy czas szczotkowania. Co 30 sekund szczoteczka poinformuje użytkownika o konieczności zmiany ćwiartki szczotkowanego łuku zębowego. Dodatkowo szczoteczka wyposażona jest w czujniki nacisku, które zapobiegają zbyt mocnemu szczotkowaniu dziąseł, które może powodować ich uszkodzenie. Podobne właściwości posiada szczoteczka PRO 600 Sensi Clean, która pozwala skutecznie, a zarazem delikatnie usunąć przebarwienia oraz odzyskać biały uśmiech. Wszystkie szczoteczki serii Pro posiadają pojemne baterie, które pozwalają na długotrwałą pracę na jednym naładowaniu.

Oral-B Smart

Seria szczoteczek Smart to nowoczesne modele, które dodatkowo zostały wyposażone w bluetooth umożliwiający połączenie z dedykowaną aplikacją na telefon. Model Teen White Smart posiada nie tylko właściwości pozwalające na skuteczne i dokładne czyszczenie zębów, ale również designerski dla młodych ludzi wygląd. Po sparowaniu szczoteczki z aplikacją na telefon, użytkownik szczoteczki na bieżąco otrzymuje informacje o postępach w szczotkowaniu oraz prawidłowym czasie szczotkowania. Dodatkowo szczoteczka posiada wymienne końcówki, takie jak OrthoCare ułatwiającą utrzymanie prawidłowej higieny jamy ustnej w przypadku noszenia stałego aparatu lub końcówkę Sensi UltraThin dla osób z wrażliwymi dziąsłami. Innym modelem należącym do tej serii jest szczoteczka Smart 4 4000. Podobnie jak poprzedni model umożliwia połączenie się ze specjalną aplikacją w telefonie, w celu monitorowania dokładności i poprawności podczas szczotkowania zębów. Dodatkowo model ten posiada wbudowany czujnik, który w przypadku zbyt mocnego szczotkowania poinformuje o tym użytkownika. Szczoteczka posiada również wbudowany timer, który pozwala szczotkować zęby przez rekomendowany czas 2 minut. Dzięki licznym wymiennym końcówkom, szczoteczka pozwala jeszcze dokładniej czyścić zęby. Ponadto 3 tryby pracy dają możliwość dopasowania intensywności szczotkowania do indywidualnych potrzeb użytkownika. Można skorzystać z trybu codziennej pielęgnacji, wybielającego oraz delikatnego, dla osób z problemem nadwrażliwości.

Oral-B Vitality

Vitality to najstarsza a zarazem najprostsza seria szczoteczek elektrycznych Oral-B. Szczoteczki Vitality działają w technologii 2D jak i 3D. Szczoteczka elektryczna Braun Oral-B Vitality 100 zapewnia wysoką jakość czyszczenia zębów dzięki zastosowanej technologi 2D Action, tj. ruchów oscylacyjno-rotacyjnych. Mechanizm szczoteczki elektrycznej Oral B Vitality wykonuje 7.600 ruchów osyclacyjno-rotacyjnych dzięki czemu dokładnie oczyszcza zęby usuwając więcej płytki nazębnej w porównaniu ze szczoteczką manualną. Szczoteczki z serii Vitality mogą posiadać wygodną rękojeść powleczoną gumową powłoką co znacznie zwiększa komfort i bezpieczeństwo szczotkowania zębów. Szczoteczki z tej serii występują w różnych wersja w zależności od końcówki Oral-B w zestawie.

 

Szczoteczki elektryczne Oral-B dla dzieci

Producent szczoteczek Oral – B nie zapomniał również o potrzebach najmłodszych. Z myślą o nich stworzył atrakcyjnie wizualnie szczoteczki, które zachęcają dzieci do codziennego szczotkowania zębów. Należy do nich model Stages Kids z motywem popularnej bajki Kraina Lodu. Szczoteczka wyposażona jest w miękkie włókna dostosowane do delikatnych zębów i dziąseł dzieci. Ponadto szczoteczkę można sparować z aplikacją na telefon, na której wyświetlane są interesujące dla dzieci treści. Rozwiązanie to pozwala na wydłużenie czasu szczotkowania zębów przez dziecko tak, aby wyuczyć nawyk dwuminutowego mycia zębów. Szczoteczka Stages Kids może być używana przez dzieci już od 3. roku życia. 

  

Inną szczoteczką przeznaczoną dla nieco starszych dzieci, bo od 6. roku życia jest Oral – B Sensitive Junior. Wyposażona jest w timer sygnalizujący zmianę szczotkowanego obszaru co 30 sekund. Dodatkowo posiada delikatne włókna oraz przyciągające uwagę dziecka kolory. Dzięki tym cechom szczotkowanie zębów dla dzieci będzie dodatkową atrakcją.  

Szczoteczka elektryczna Oral-B Junior czyści zęby dziecka wykorzystując technologię 3D Action. Okrągła główka szczoteczki Oral-B Junior wykonuje 8.800 ruchów oscylacyjno-rotacyjnych i 20.000 ruchów pulsacyjnych dzięki czemu dokładnie usuwa osady i płytkę bakteryjną, która jest głównym powodem występowania próchnicy, chorób dziąseł czy nieświeżego oddechu. Szczoteczka Oral-B Junior 6+ została zatwierdzona przez Fundację Zdrowia Jamy Ustnej (Oral Health Foundation) a także dołączono do niej przewodnik po szczotkowaniu, który pomaga uczyć dzieci, jak prawidłowo czyścić zęby.

Elektryczna szczoteczka do zębów Oral-B Junior 6+ jest kompatybilna z końcówkami Oral-B CrossAction, 3DWhite, Sensi UltraThin, PrecisionClean, FlossAction, Trizone, DualClean, Interspace, Stages oraz Ortho Care.

Oral – B Teen Oral-B wychodząc naprzeciw potrzebom nastolatków, stworzyła szczoteczkę specjalnie z myślą o nich. Designerska szczoteczka elektryczna Oral-B Teen posiada wszystkie funkcje niezbędne do utrzymania pięknego, zdrowego uśmiechu młodych ludzi. Czyszczenie zębów szczoteczką manualną nie jest tak skuteczne jak w przypadku elektrycznych szczoteczek wykorzystujących technologię 3D Action, tj. ruchów oscylacyjno-rotacyjnych i pulsacyjnych. 
Szczoteczka elektryczna Oral-B Teens to gwarancja jeszcze bardziej dokładnego czyszczenia w porównaniu do szczoteczek manualnych. Szczoteczka wykonuje 8000 ruchów oscylacyjnych i 40000 ruchów pulsacyjnych na minutę, dzięki czemu dokładnie czyści każdy ząb oraz skutecznie usuwa płytkę nazębną. Ponadto dzięki ergonomicznej rączce szczoteczka pewnie leży w dłoni zapewniając komfortowe użytkowanie. Kontrola siły nacisku pozwoli dobrać optymalny nacisk podczas szczotkowania zębów, a funkcja timera ogranicza czas trwania szczotkowania, aby osiągnąć najlepszy rezultat. Szczoteczka elektryczna również przypomina o szczotkowaniu zębów przez zalecane przez dentystów 2 minuty. Dodatkowym atutem jest wskaźnik poziomu naładowania szczoteczki.
Szczoteczka Teen posiada możliwość połączenia się przez bluetooth z aplikacją zainstalowaną na telefonie zwiększając dzięki temu atrakcyjność oraz dokładność czyszczenia zębów. Szczoteczki z serii Teen posiadają również czujnik siły nacisku aby młodzi ludzie nie niszczyli sobie szkliwa i dziąseł przez zbyt silne dociskanie szczoteczki.

Komentarze do wpisu (0)

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium