Drogeria Estetic
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Menu

Dlaczego ESTETIC-DENT?

Philips Sonicare

Szczoteczki Soniczne Philips Sonicare

Codzienna i prawidłowa higiena jamy ustnej jest bardzo ważna dla zdrowia zębów oraz dziąseł. Najlepszą metodą na pielęgnację jest regularne szczotkowanie zębów. Dlatego wybór szczoteczki jest kluczowy. Bardzo popularne, a przede wszystkim skuteczne są szczoteczki soniczne. Serię szczoteczek sonicznych przeznaczonych dla różnych osób oferuje producent Philips. Ich technologia oparta jest na ruchach wymiatająco – pulsacyjnych o dużej częstotliwości. Szczoteczka soniczna generuje od 31 tysięcy do nawet 62 tysięcy ruchów na minutę. Dzięki temu skutecznie usuwa osady oraz przebarwienia z powierzchni zębów, jednocześnie nie uszkadzając szkliwa i dziąseł.

Oprócz specyficznych ruchów, główna zasada działania szczoteczki sonicznej oparta jest na falach dźwiękowych o dużej częstotliwości. Fale dźwiękowe docierają do 4 mm poza obszar włosia szczoteczki tym samym docierając do najdalszych zakamarków dokładnie usuwając bakterie.

Marka Philips oferuje 5 głównych serii szczoteczek sonicznych: Easyclean, Let's Start, Protectiveclean, Diamond i seria For Kids.

Szczoteczki Philips Sonicare Easyclean

Seria szczoteczek Easyclean wyposażona jest w jeden tryb pracy, który zapewnia bezpieczeństwo oraz delikatność podczas szczotkowania również aparatów ortodontycznych. Szczoteczki Easyclean posiadają wbudowany timer odliczający rekomendowany czas mycia zębów. Dodatkowo wygięta szyjka główki pozwala na łatwe użytkowanie szczoteczki i zapewnia usunięcie nawet dwa razy więcej płytki nazębnej niż tradycyjne szczoteczki.

Szczoteczki Philips Let’s Start

Seria szczoteczek Let’s Start wyposażona jest w końcówki Intercare, które usuwają nawet do 7 razy więcej płytki nazębnej w porównaniu do szczoteczek manualnych. Szczoteczka wyposażona jest w długie i delikatne włosie, które dodatkowo dba o dziąsła i dokładnie usuwa bakterie ze szczelin zębowych. Szczoteczka pracuje z częstotliwością do 31 tysięcy ruchów na minutę oraz posiada zegar odliczający czas czyszczenie poszczególnych części jamy ustnej. Do serii szczoteczek Let’s start zalicza się modele HX6212/87, HX6212/88, HX6212/89 i HX6212/90, które różnią się kolorem szczoteczki oraz etui, które producent dołącza w zestawie.

Philips Sonicare Protectiveclean

Szczoteczki serii Protectiveclean posiadają od jednego do trzech trybów pracy oraz czujnik nacisku. Dzięki czemu, jeśli podczas szczotkowania zbyt mocno naciska się na dziąsła, szczoteczka poinformuje o tym użytkownika. Dodatkowo na podstawie częstotliwości użytkowania szczoteczki oraz siły nacisku podczas mycia zębów, szczoteczka poinformuje o czasie, kiedy należy zmienić końcówkę na nową. Szczoteczki posiadają również wbudowany timer informujący o czasie szczotkowania każdej części jamy ustnej. Seria Protectiveclean dostępna jest w kilku wersjach kolorystycznych. W modelu Protectiveclean 4500 dodatkowo znajduje się drugi tryb pracy umożliwiający delikatny masaż dziąseł. Pozostałe modele to Protectiveclean 4300 Dark Blue Hx6801/04 o częstotliwości drgań do 62 tysięcy na minutę oraz Protectiveclean 4300 Light Blue Hx6803/04, 5100 White Hx6859/29, 6100 Black Hx6870/47 i 6100 Black.

Philips Sonicare DiamondClean

Modele szczoteczek z serii Diamond charakteryzują się eleganckim wyglądem oraz dużą skutecznością usuwania płytki nazębnej – od 7 do nawet 10 razy więcej niż szczoteczki tradycyjne. W modelu Rose Gold Hx9312/04 częstotliwość pracy to aż 62 tysiące ruchów na minutę, a dodatkowo szczoteczka może pracować w 5 różnych trybach. W zależności od potrzeb można wybrać tryb codzienny, łagodny, masaż dziąseł, głębokie i dokładne czyszczenie lub program usuwający przebarwienia. Pozostałe modele szczoteczek serii Diamond HX9372/04, HX9352/04, HX9362/67 oraz HX9332/04 pracują z częstotliwością do 31 tysięcy ruchów na minutę, co pozwala na skuteczne usuwanie płytki nazębnej i wyraźnie bielszy uśmiech już po dwóch tygodniach użytkowania. Każda szczoteczka serii Diamond wyposażona jest w podwójny system ładowania, za pomocą szklanki oraz etui podróżnego, które dołączane są w zestawie. Dodatkowo wszystkie szczoteczki Philips Sonicare Diamond wyposażone są w timer sugerujący czas zmiany szczotkowanej części jamy ustnej co 30 sekund.

For Kids

Producent Philips oferuje również szczoteczki soniczne przeznaczone specjalnie dla najmłodszych. Posiadają one dwie wymienne główki o różnych rozmiarach, dzięki czemu zarówno małe, jak i nieco starsze dzieci będą mogły korzystać ze szczoteczki sonicznej. Szczoteczki serii For Kids wyposażone są w dwa tryby pracy – delikatny i skuteczny w szczotkowaniu. Ponadto szczoteczki posiadają antypoślizgowy uchwyt, atrakcyjne wizualnie dla dzieci wykończenie i grające melodie.

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium