Drogeria Estetic
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Menu

Dlaczego ESTETIC-DENT?

Pasty wybielające

Pasty do zębów wybielające

Pasty wybielające są jednym z najpopularniejszych rodzajów past do zębów. Aby prawidłowo dobrać pastę do naszych potrzeb należy zapoznać się z ich podstawowym podziałem.

Pasty wybielające możemy podzielić na:

- pasty wybielające mechanicznie poprzez ścieranie dzięki zawartym w nim substancjom lekko ściernym i polerującym 
- pasty wybielające chemicznie poprzez substancje aktywne. 
- pasty wybielające do zębów wrażliwych

Pasty wybielające ścierne polecamy wszystkim tym którzy mają tendencję do powstawania osadu na zębach. Istotna jest świadomość że tego typu pasty usuną osad i przebarwienia dzięki czemu zęby będą wydawać się jaśniejsze ale nie wybielą zębów ponad naturalny kolor. Pasty wybielające ścierne używane codziennie mogą powodować nadmierne wycieranie szkliwa dlatego zalecamy ich używanie 1-2 razy w tygodniu.

Pasty wybielające chemicznie posiadają w składzie substancje aktywne chemicznie takie jak np. nadtlenek karbamidu lub tlenek tytanu co umożliwia wybielanie zębów ponad ich naturalny kolor. Trzeba pamiętać żę efekt wybielania pastą do zębów będzie dużo mniejszy niż po zastosowaniu żeli wybielających. Istotnym parametrem past wybielających świadczącym o ich właściwościach jest współczynnik ścieralności oznaczany symbolem RDA. Pasty o małym współczynniku ścieralności mają RDA pomiędzy 0-50 a pasty ścierne od 100 do 150 RDA.

Pasty wybielające do zębów wrażliwych są to pasty dużo delikatniejsze niż tradycyjne pasty wybielające, działające enzymatycznie z niższym współczynnikiem RDA tak aby osoby z nadwrażliwością zębową również mogły rozjaśnić zęby i cieszyć się pięknym uśmiechem. 

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium