Drogeria Estetic
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Menu

Dlaczego ESTETIC-DENT?

Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Japońska rewolucja w higienie jamy ustnej.

 

IONICKISS IONPA

Historia marki IONICKISS

Japońska firma Ionic Corporation to firma z rodzinną tradycją, która opiera swój sukces na unikalnej opatentowanej technologii jonizującego czyszczenia zębów. Historia szczoteczki jonizującej sięga roku 1889, kiedy ta technologia została po raz pierwszy opatentowana w USA.

Do 1970 roku kilka amerykańskich firm próbowało wprowadzić tę technologię na rynek amerykański, ale bez powodzenia. Prawie 15 lat później Japończyk Mr. Hiroshi Hukuba, założyciel Hukuba Dental Corporation. W 1995 roku firma wprowadziła na rynek japoński swoją flagową ręczną szczoteczkę jonizującą IONICKISS (w Japonii pod nazwą KISS YOU), w tym samym roku znak towarowy został zarejestrowany, a produkt został dopuszczony do obrotu na rynku amerykańskim przez FDA. W ten sposób japońska firma rozpoczęła prawdziwą rewolucję w czyszczeniu zębów i stała się światowym liderem w produkcji i rozwoju technologii jonizacji oraz nadal wyznacza trendy w tej branży.

W latach 1995-2017 firma założyciela p. Hiroshi Hukuby znacząco się rozwinął i nawiązał kilka strategicznych partnerstw. Jednak nadal opiera się na wartościach rodzinnych.

Tę tradycję kontynuują również Martin i Marie Navrátil, którzy sprowadzili na czeski rynek japońskie szczotki jonizujące i budują swoją firmę jako firmę rodzinną. W pełni identyfikują się z misją pierwotnego założyciela, która brzmi: „Zdrowie zaczyna się w naszych ustach”. „Zanim zdecydowaliśmy się na dystrybucję szczoteczek jonizujących w Czechach i na Słowacji, badaliśmy, jak zdrowie jamy ustnej wpływa na ogólny stan naszego organizmu. Podeszliśmy do naszych przyjaciół i pokazaliśmy im próbki, wyjaśniliśmy unikalną technologię i jej skuteczność. Gdy tylko mieli szczoteczkę w dłoni i zrozumieli zasadę jonizacji, cała koncepcja nabrała sensu i spodobała im się szczoteczka”, Martin Navrátil wyjaśnia tło procesu podejmowania decyzji. Dzięki szczoteczce jonizującej Twoje zęby będą o 48% czystsze*, nawet w trudno dostępnych miejscach. Dodatkowo bez konieczności używania pasty.

Udowodniono klinicznie*, że szczoteczka IONICKISS jest znacznie bardziej skuteczna niż zwykła szczoteczka manualna, a użytkownicy zgłaszają czystsze, gładsze zęby bez płytki nazębnej podczas wizyty u dentysty. Szczoteczka IONICKISS to niezrównany pomocnik w walce z płytką nazębną. Opatentowana japońska technologia sprawia, że płytka nazębna jest odpychana z powierzchni zębów podobnie jak przy użyciu magnesu. Ionic Corporation Japan sprzedała miliony jonizujących szczoteczek do zębów na całym świecie w swojej 40-letniej historii, a jonizująca szczoteczka do zębów IONICKISS jest obecnie opracowywana przy wsparciu czołowych japońskich ekspertów. Pierwsza szczoteczka jonizująca IONICKISS - prawdziwy japoński samuraj w walce z płytką nazębną.

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium