Drogeria Estetic
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Menu

Dlaczego ESTETIC-DENT?

Brush-Baby

Szczoteczki Brush – Baby

Prawidłowa higiena jamy ustnej jest ważna nie tylko wśród osób dorosłych, ale również dzieci. Od najmłodszych lat należy dbać o prawidłowe nawyki czyszczenia zębów dzieci. Jako że szczoteczki dla najmłodszych nie mogą posiadać identycznych właściwości, jak te dla dorosłych producent Brush – Baby opracował szczoteczki przeznaczone specjalnie dla dzieci już od pierwszego roku życia.

Do serii szczoteczek stworzonych z myślą o dzieciach należą modele KidzSonic, Pro, Go – Kidz oraz Babysonic. Są to szczoteczki zarówno elektryczne jak i z zaawansowaną technologią soniczną.

KidzSonic 3-6 i 6+

Seria szczoteczek KidzSonic została zaprojektowana tak, aby pozwolić na efektywną, a zarazem delikatną pielęgnację jamy ustnej u dzieci. Szczoteczki KidzSonic oparte są o technologię soniczną, której ruchy z dużą częstotliwością usuwają bakterie oraz płytkę nazębną odpowiedzialną za powstawanie próchnicy zębów. Szczoteczki KidzSonic dostępne są w atrakcyjnych dla dzieci kolorach, a dodatkowo wyposażone są w kolorowe światełka i melodie, które zachęcają dzieci do codziennego szczotkowania zębów. Szczoteczki KidzSonic dostępne są w wariantach dla dzieci w wieku 3 – 6 lat oraz dla tych starszych, które ukończyły już 6 rok życia. Oba modele posiadają wbudowany timer odliczający czas mycia zębów, wygodny i antypoślizgowy uchwyt oraz wymienne końcówki.

Brush – Baby Babysonic Pro 0-3

To szczoteczki soniczne przeznaczone dla dzieci w wieku 0 – 3 lat. Posiadają małą główkę i delikatne włosie niepodrażniające dziąseł najmłodszych. Szczoteczki wyposażone są w timer, który dodatkowo co 30 sekund poinformuje o zmianie ćwiartki szczotkowanego łuku zębowego. W zestawie producent dołącza dwie końcówki do szczoteczek BabySonic, dla dzieci między 0 a 18 miesiącem życia oraz między 18 a 36. 

Go – Kidz

Go – Kidz to szczoteczki stworzone w oparciu o technologię soniczną połączoną z delikatnym włosiem skutecznie usuwają nadmiar płytki nazębnej. Seria Go – Kidz to szczoteczki podróżne o niewielkiej wadze oraz rozmiarach. Posiadają dwa tryby pracy – 11 lub 7 tysięcy ruchów na minutę, nakładkę na końcówkę szczoteczki oraz końcówki wymienne. Dodatkowo, aby urozmaicić dzieciom czas mycia zębów w jednym z modeli Go – Kidz możliwa jest personalizacja szczoteczki poprzez naklejki holograficzne.

 

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium