Drogeria Estetic
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Menu

Dlaczego ESTETIC-DENT?

EMAG to niemiecka firma zajmująca się technologią ultradźwiękową oraz jej zastosowaniami w stomatologi i medycynie. Opracowane przez naukowców w Niemczech zestawy Emmi-Dent i Emmi-Dental wprowadzają nową jakość w dziedzinie ochrony zębów dzięki zastosowaniu fal ultradźwiękowych. W przeciwieństwie do tradycyjnych szczoteczek manualnych i elektrycznych, Emmi-Dent nie usuwa nalotu poprzez mechaniczne ścieranie, lecz poprzez implozję wytworzonych wskutek działania fal ultradźwiękowych mikrobąbelków, wnikających we wszystkie zakamarki uzębienia nieosiągalne dla zwykłych szczoteczek elektrycznych. Efekt ten jest możliwy do osiągnięcia dzięki zastosowaniu generatora o częstości 1,4 MHz - wielokrotnie większej niż w jakichkolwiek innych szczoteczkach, oraz dzięki specjalnemu składowi stanowiącej część zestawu pasty do zębów ułatwiającemu powstawanie bąbelków podczas mycia. Opinie i wyniki badań nowej technologii wskazują, że przyszłość higieny zębów należy do szczoteczek ultradźwiękowych.

Szczoteczki Emag Emmi – Dent

Wybór odpowiedniej szczoteczki do codziennej pielęgnacji jamy ustnej jest bardzo ważny. Ci,  którzy borykają się z nadwrażliwością zębów lub osadzającym się kamieniem nazębnym powinni wybierać szczoteczki z zaawansowaną technologią ultradźwięków. Szczoteczki ultradźwiękowe producenta Emag Emmi – Dent generują nawet do 96 milionów drgań na minutę. Technologia ultradźwięków pozwala na skuteczną higienę jamy ustnej bez mechanicznych ruchów oraz nacisku. Wszystko dzięki temu, że ultradźwięki w połączeniu z drganiami tworzą mikrobąbelki, które wnikają w przestrzenie między zębowe, kieszenie dziąsłowe lub przestrzenie między aparatem i implantami usuwając bakterie oraz osady.

Producnet Emag Emmi – Dent oferuje trzy serie szczoteczek sonicznych: Platinum, Metallic i Professional.

Platinum

Seria szczoteczek Platinum wykorzystuje najnowszą technologię ultradźwięków, która skutecznie usuwa płytkę nazębną odpowiedzialną za powstawanie próchnicy oraz innych chorób zębów i jamy ustnej. Seria Platinum wyposażona jest w czujnik wskazujący poziom naładowania baterii oraz zegar, który po 6 minutach wyłączy nieużywaną szczoteczkę. Szczoteczki Platinum dodatkowo posiadają bardzo pojemną baterię, która pozwala na używanie szczoteczki przez 15 dni bez konieczności ładowania. Do szczoteczek Platinum zaliczane są modele Platinum Carbon oraz Blau.

Metallic

Metallic to szczoteczki generujące ultradźwięki o mocy 0,6W i od 84 do 96 milionów drgań na minutę. Doskonale nadają się dla osób z nadwrażliwością zębów oraz z krwawiącymi dziąsłami. Szczoteczki wyposażone są w wskaźnik naładowania baterii oraz emisji fal ultradźwiękowych. Pojemna bateria umożliwia do 20 dni pracy na jednym pełnym naładowaniu. W serii tej znajdują się modele Metallic Blue oraz Metallic Red, które różnią się od siebie głównie kolorem.

Professional

Szczoteczki z serii Professional pracują w oparciu o generator o częstości 1,6 MHz. Oznacza to, że szczoteczka w ciągu sekundy wykonuje 1,6 miliona drgań. Dzięki temu bakterie oraz płytka nazębna są skutecznie usuwane z najmniejszych szczelin między zębami. W zestawie Emag Emmi-Dental Professional dołączona jest ładowarka indukcyjna oraz dwie wymienne końcówki. Bateria umożliwia używanie szczoteczki przez 20 dni. Ponadto szczoteczkę Professional mogą używać dzieci, które ukończyły 3 rok życia.

Emmi-Dent

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium