Drogeria Estetic
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Menu

Dlaczego ESTETIC-DENT?

Instytut Zielarski L'ANGELICA powstał w 1981 roku Villa Angelica, XIX-wiecznej willi położonej głęboko na wsi niedaleko Bolonii. Od ponad 20 lat opracowuje naturalne produkty służące zdrowiu, łącząc skomplikowaną wiedzę o ziołach leczniczych z wielowiekową tradycją i naukowymi innowacjami. W ogrodzie botanicznym Willi produkowanych jest eksperymentalnie metodami biologicznymi ponad 50 gatunków roślin. Produkty są opracowane tak, aby każdy mógł dbać o zdrowie i dobre samopoczucie w sposób naturalny, nie agresywny i zgodny z rytmem swojego ciała.

L'Angelica bada, formułuje i produkuje naturalne produkty nutraceutyczne, które wraz z regularną dietą zapewniają lekarstwo na codzienne problemy zdrowotne i pomagają zapobiegać najbardziej dominującym chorobom.

W większości produktów L'angelica są stosowane ekstrakty i składniki aktywne pochodzące z certyfikowanych upraw rolniczych. Produkty tej marki są również przyjazne weganom, nie zawierają glutenu oraz nie są testowane na zwierzętach.

Opakowania produktów L'angelica pobierane są z recyklingu. Karton używany do pakowania posiada certyfikat gospodarki leśnej przy czym jest przyjazny dla ludzi i przyrody, a 80% produkcji jest zasilane energią odnawialną.

L'angelica

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium