opinie" poza opiniami dodawanymi przez was - naszych klientów dodatkowo pojawiły się zakładki:

Opinie Ekspertów oraz Moduł Pytania i Odpowiedzi 

" />
Drogeria Estetic
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Menu

Nowe Funkcjonalności - Opinie Ekspertów oraz Pytania i Odpowiedzi na stronie produktu

blog ESTETIC-DENT
📣 Bardzo miło nam poinformować o dwóch nowych bardzo ważnych funkcjonalnościach na naszej stronie ‼️
 
💁‍♂️Przy każdym produkcie w zakładce "opinie" poza opiniami dodawanymi przez was - naszych klientów dodatkowo pojawiły się zakładki:
 
✅👨‍⚕️👩‍⚕️ Opinie Ekspertów - to recenzje najważniejszych produktów napisane przez naszych Ekspertów z Estetic Dent Stomatologia i Medycyna Estetyczna czyli Stomatologów i Higienistki. Każdy Ekspert podpisuje się Swoim Imieniem i Nazwiskiem tak żeby każda recenzja była jak najbardziej wiarygodna. Każdy recenzowany produkt został osobiście przetestowany przez recenzenta.

✅🤷‍♂️👨‍🏫 Moduł Pytania i Odpowiedzi - w tym module możecie zadawać nurtujące was pytania na temat każdego produktu a nasi eksperci udzielą odpowiedzi na każde pytanie. Wszystkie pytania i odpowiedzi będą widoczne później dla innych użytkowników.
 
💁‍♂️ Bardzo serdecznie zachęcamy do zadawania pytań naszym ekspertom. Mamy nadzieję, że te funkcjonalności jeszcze bardziej pomogą wam w odpowiednim doborze produktów i rozwieją wszelkie wasze wątpliwości 😉

Komentarze do wpisu (0)

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium