Drogeria Estetic
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Menu

Dlaczego ESTETIC-DENT?

Filozofia marki YOPE

NASZA FILOZOFIA

YOPE to więcej niż tylko produkty. To przemyślana filozofia dobrego życia, którą realizujemy poprzez dbałość o jakość naszych produktów, troskę o społeczność i szacunek dla naszej Planety.

Co wyróżnia produkty YOPE?

Nasze produkty są nie tylko delikatne i bezpieczne, ale również pielęgnujące i rozpieszczające. Stworzone, by codzienne czynności stały się niezwykle przyjemne.

Jakość

Starannie wybieramy najlepszej jakości naturalne składniki, co sprawia, że nasze produkty wyróżniają się dopracowanymi recepturami.

Zapachy

Oferujemy produkty o nieoczywistych i wyszukanych kompozycjach zapachowych, od prostych po wielowarstwowe, które zadowolą każdego użytkownika.

Design

YOPE tworzy świat pełen przyjaznych rysunków. Nasze etykiety zdobią sympatyczne zwierzątka, stworzone specjalnie dla marki!

Zadbaj o otoczenie

Przyłącz się do nas i zobacz, jak łatwiej dbać o środowisko z YOPE!

Dbamy o środowisko

Korzystanie ze zrównoważonych źródeł

Dbamy o środowisko, wykorzystując składniki pochodzące ze zrównoważonych źródeł oraz poszukując środowiskowo przyjaznych opakowań i opcji refill.

Aktywna ochrona Ziemi

Pomagamy chronić bezcenne obszary natury, ratujemy dzikie pszczoły i sadzimy lasy. Szukamy i wspieramy inicjatywy mające realny wpływ na ochronę naszej planety.

Wspieramy społeczność

Rozmawiamy o ważnych sprawach, szukamy sposobów, by życie było łatwiejsze i wykorzystujemy siłę marki YOPE, by pomagać potrzebującym.

Wspieramy pszczoły

Nasza seria Kwiat Lipy została stworzona z myślą o dzikich pszczołach. Dzięki temu, że kupujecie nasze produkty, akcja #beeYOPE trwa już od 2018 roku i przynosi znaczące efekty.

Razem sadzimy las

YOPE WOOD to seria produktów inspirowana siłą drzew, łączymy ją z aktywnym działaniem na rzecz przyrody. Dzięki Wam nasza akcja #lasYOPE przyczynia się do walki ze zmianami klimatycznymi.

Dolina Biebrzy pod ochroną

Akcja wspierana przez sieć Lidl pozwoliła na zakup sprzętu dla straży pożarnej w Biebrzańskim Parku Narodowym, co skutecznie chroni ponad 50 tys. ha tego bezcennego obszaru. #wspieramyBiebrzę to przykład, jak wspólnie możemy chronić nasze naturalne dziedzictwo.

Dbaj o Ziemię z YOPE

Razem możemy więcej! Śledź nasze projekty i działania, bo każdy, nawet najmniejszy krok, ma znaczenie w trosce o naszą planetę.

Yope

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium